Kuchyně: Italská kuchyně

Tiramisu

Tiramisu je jeden z nejznámějších a nejchutnějších italskch dezertů. Tiramisu v překladu znamená něco jako "životabudič", a to proto, že je vyrobené z energeticky bohatých potravin a také povzbuzující silné kávy. Aby bylo tiramisu kvalitní, je potřeba používat kvalitní suroviny. Výsledek je luxusní.

By Olga Pokorná

Lasagne

Domácí lasagne jsou slastný italský pokrm s boloňskou omáčkou. Když si tuto pochoutku uděláte doma, budete překvapeni její dokonalou chutí.

By Olga Pokorná

Salát s redkvičkami

Tento salát je vitamínová bomba s vzpruha pro vaše tělo. Salát je zdraví, lehce pikantní a zjemněný balkánským sýrem.

By Olga Pokorná

Masové koule

Neobyčejná variace špaget a masových koulí podle Jamie Olivera vás překvapí jak chutí tak jednoduchostí přípravy. Z obyčejných špaget uvaříte luxusní oběd.

By Olga Pokorná

Rizoto s masem

Rizoto s mletým vepřovým masem je jednoduché, rychlé a hlavně chutné jídlo. Ideálně do práce na oběd, kdy nemáte čas zajít někam do restaurace a přece si chcete dát dobrý oběd.

By Olga Pokorná

Noky se špenátem

Toto jídlo je velmi jednoduché, rychlé a kombinace všech ingrediencí dává vynikající chuť a skvělý prožitek z jídla, které jste si sami uvařili doma. A je to luxusní typ na dobrý oběd.

By Olga Pokorná

Rizoto s lososem

Toto rizoto potěší každého, kdo si chce dát něco chuťově výraznějšího, ale vyváženého, něco jednoduchého na ohřátí a rychlého do práce, když není moc času na oběd díky pracovním povinnostem.

By Olga Pokorná

Penne s cuketou

Tento recept na těstoviny je lehký, chutný a krásně barevný. Výsledná chuť Vás mile překvapí. A jak je typické u mých receptů, je to rychlé a snadné.

By Olga Pokorná