Metoda vaření: Syrová jídla

Avokádová pomazánka

Tato pomazánka je velmi rychlá, snadná a výživná. Ideální varianta na skvělou svačinu nebo letní večeři. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky.

By Olga Pokorná

Humus

Humus je pokrm, jehož základem je cizrna, tahini pasta a citrón. Je to oblíbený pokrm na Středním východě. Humus díky cizrně obsahuje velké množství bílkovin a proteinu. Dále obsahuje vitamin C, kyselinu listoovu a železo. Humus je rychlý, zdravý a výživný.

By Olga Pokorná

Raw banánový dort

Raw banánový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Skvělé jako rychlý desert pro odpolení víkendovou návštěvu ke kávě. Nezabere vám čas a vysloužíte si pochvalu návštěvy. Raw banánový dort a je lehký a chutný desert.

By Olga Pokorná

Salát s cizrnou

Luštěniny jsou bohaté na bílkoviny a vitamín B. Pro tento recept jsem zvolila cizrnu, která chutná skvěle v salátech. Kombinace salátů, rajčat a cizrny je chutná varianta salátu k svačině i k večeři. Skvělým doplňkem je redukce z medu a balsamica.

By Olga Pokorná

Raw kokosový dort

Raw kokosový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Je to také super svačina, ideální při náročném dni v práci. Ořechy jsou bohaté na energii a zdravé tuky. Raw kokosový dort zabere 3 kroky a je hotov.

By Olga Pokorná

Salát z červené řepy

Řepa je neuvěřitelně zdravá zelenina. Její konzumací se posiluje náš imunitní systém pro svůj obsah vitaminu C a B. Řepný salát je ideální v době, kdy řádí chřipka nebo jste lehce nachlazeni a potřebujete zvíšit imunitu.

By Olga Pokorná

Letní salát

Tento salát se hodí jako hlavní jídlo. Je vydatný, velmi chutný a díky kouskům panenky ho ocení u muži.

By Olga Pokorná

Salát s redkvičkami

Tento salát je vitamínová bomba s vzpruha pro vaše tělo. Salát je zdraví, lehce pikantní a zjemněný balkánským sýrem.

By Olga Pokorná

Vajíčková pomazánka

Pomazánka je velmi rychlá, snadná a lehká. Ideální tip na jednohubky na party. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky. Úspěch u strávníků zaručen.

By Olga Pokorná

Salát s ananasem

Salát se hodí jak ke snídani nebo ke savačině. Je velmi lehký, osvěží vás a dodá energii na celé dopoledne. Je to sladkos, která je povolena a ještě Vás zasytí a nebudete mít po ní hlad.

By Olga Pokorná