Metoda vaření: Pečená jídla

Domácí chleba

By Olga Pokorná

Pečená zelenina s kuřecím masem

Máte hodně zeleniny a nevíte, co s ní? Tento recept je velmi lehký a mohou asistovat i vaše děti. Zapečená zelenina s kuřecím masem je skvělá varianta lehké a zdravé teplé večeře. Jídlo se peče v troubě a vy máte čas na jiné věci nebo na své děti.

By Olga Pokorná

Bezlepkové sušenky s mandlemi

Tyto sušenky jsou bezlepkové a jsou skvělou variantou k snídani či svačině s kouskem ovoce. Jsou křehké, voňavé a velmi chutné a zdravé! Jedná vám nebude stačit.

By Olga Pokorná

Mrkvový dort

Mrkový dort je lahodný sladký požitek. Kdo neochutnal, neví o co přichází. Kombinace mrkve, ořechů, kososu a šlehačky s mascarpone je naprosto dokonalá souhra chutí. Jeden kousek nikdy nestačí. Tento dort je skvělý dárek nebo desert k odpolední kávě.

By Olga Pokorná

Pečený losos

Rybí maso našemu tělu velmi prospívá díky nenasyceným tuků. Losos má navíc velký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin v jeho tuku, které jsou velmi důležité pro prevenci kardiovaskulárních chorob. Rybí maso by jsme měli konzumovat alespoň jednou týdně.

By Olga Pokorná

Plněné papriky

Tento recept na plněné papriky je velmi lehký. Žádná omáčka, žádné složitosti. Tyto plněné papriky jsou pojaty zdravou formou.

By Olga Pokorná

Lasagne

Domácí lasagne jsou slastný italský pokrm s boloňskou omáčkou. Když si tuto pochoutku uděláte doma, budete překvapeni její dokonalou chutí.

By Olga Pokorná

Kuřecí paličky

Nemáte čas stát u sporáku a hlídat jídlo. CHcete během vaření dělat ještě něco jiného. Pečené kuřecí paličky na medu se zeleninou a brambory jsou tou správnou volbou.

By Olga Pokorná

Zapečené brambory

Nemáte chuť na maso a máte chuť na něco vyváženého co vás nasytí. Recept na tyto zapečené brambory je to správné.

By Olga Pokorná

Masové koule

Neobyčejná variace špaget a masových koulí podle Jamie Olivera vás překvapí jak chutí tak jednoduchostí přípravy. Z obyčejných špaget uvaříte luxusní oběd.

By Olga Pokorná