Kategorie: Vegetariánské

Yellow curry s crzrnou

By Olga Pokorná

Carpaccio z červené řepy

Červená řepa je zdravá, skvěle chutná a je velmi variabilní v přípravě pokrmů. Jedna z možných úprav je carpaccio. Carpaccio z červené řepy je skvělý a zdravý předkrm, příloha ke grilovanému masu nebo fresh salát.

By Olga Pokorná

Humus

Humus je pokrm, jehož základem je cizrna, tahini pasta a citrón. Je to oblíbený pokrm na Středním východě. Humus díky cizrně obsahuje velké množství bílkovin a proteinu. Dále obsahuje vitamin C, kyselinu listoovu a železo. Humus je rychlý, zdravý a výživný.

By Olga Pokorná

Raw banánový dort

Raw banánový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Skvělé jako rychlý desert pro odpolení víkendovou návštěvu ke kávě. Nezabere vám čas a vysloužíte si pochvalu návštěvy. Raw banánový dort a je lehký a chutný desert.

By Olga Pokorná

Ovesná kaše s jablky

Zdravá snídaně plná potřebných látek a energie pro naše tělo. Snídaně, která vám zaručí skvělý start a energii na celý den. Ovesné vločky jsou lehce stravitelné, obsahujíj vlákninu, pomáhají snižovat krevní tlak a pozitivně působí na nervovou soustavu.

By Olga Pokorná

Salát s cizrnou

Luštěniny jsou bohaté na bílkoviny a vitamín B. Pro tento recept jsem zvolila cizrnu, která chutná skvěle v salátech. Kombinace salátů, rajčat a cizrny je chutná varianta salátu k svačině i k večeři. Skvělým doplňkem je redukce z medu a balsamica.

By Olga Pokorná

Raw kokosový dort

Raw kokosový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Je to také super svačina, ideální při náročném dni v práci. Ořechy jsou bohaté na energii a zdravé tuky. Raw kokosový dort zabere 3 kroky a je hotov.

By Olga Pokorná