Kategorie: Snídaně

Domácí chleba

By Olga Pokorná

Raw banánový dort

Raw banánový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Skvělé jako rychlý desert pro odpolení víkendovou návštěvu ke kávě. Nezabere vám čas a vysloužíte si pochvalu návštěvy. Raw banánový dort a je lehký a chutný desert.

By Olga Pokorná

Ovesná kaše s jablky

Zdravá snídaně plná potřebných látek a energie pro naše tělo. Snídaně, která vám zaručí skvělý start a energii na celý den. Ovesné vločky jsou lehce stravitelné, obsahujíj vlákninu, pomáhají snižovat krevní tlak a pozitivně působí na nervovou soustavu.

By Olga Pokorná

Raw kokosový dort

Raw kokosový dort je zdravá výživná sladkost, na které si beztrestně pochutnáte. Je to také super svačina, ideální při náročném dni v práci. Ořechy jsou bohaté na energii a zdravé tuky. Raw kokosový dort zabere 3 kroky a je hotov.

By Olga Pokorná

Domácí mysli tyčinky

Müsli tyčinky

Müsli tyčinky plné ořechů, vitamínu E a energie potřebné na celý den. Luxusní rychlá svačina do práce, pro děti, nebo když vás honí mlsná.

By Olga Pokorná

Vajíčková pomazánka

Pomazánka je velmi rychlá, snadná a lehká. Ideální tip na jednohubky na party. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky. Úspěch u strávníků zaručen.

By Olga Pokorná

Salát s ananasem

Salát se hodí jak ke snídani nebo ke savačině. Je velmi lehký, osvěží vás a dodá energii na celé dopoledne. Je to sladkos, která je povolena a ještě Vás zasytí a nebudete mít po ní hlad.

By Olga Pokorná

Ovesné sušenky s brusinkami

Tyto sušenky jsou dobrá sladkost k snídani či svačině s kouskem ovoce. Jsou křehké, voňavé a velmi chutné a hlavně hrozně rychlé a jednoduché!...Pozor, jsou návykové. Jak jednou ochutnáte, už jim neodoláte.

By Olga Pokorná