Kategorie: Saláty

Carpaccio z červené řepy

Červená řepa je zdravá, skvěle chutná a je velmi variabilní v přípravě pokrmů. Jedna z možných úprav je carpaccio. Carpaccio z červené řepy je skvělý a zdravý předkrm, příloha ke grilovanému masu nebo fresh salát.

By Olga Pokorná

Salát s cizrnou

Luštěniny jsou bohaté na bílkoviny a vitamín B. Pro tento recept jsem zvolila cizrnu, která chutná skvěle v salátech. Kombinace salátů, rajčat a cizrny je chutná varianta salátu k svačině i k večeři. Skvělým doplňkem je redukce z medu a balsamica.

By Olga Pokorná

Salát z červené řepy

Řepa je neuvěřitelně zdravá zelenina. Její konzumací se posiluje náš imunitní systém pro svůj obsah vitaminu C a B. Řepný salát je ideální v době, kdy řádí chřipka nebo jste lehce nachlazeni a potřebujete zvíšit imunitu.

By Olga Pokorná

Letní salát

Tento salát se hodí jako hlavní jídlo. Je vydatný, velmi chutný a díky kouskům panenky ho ocení u muži.

By Olga Pokorná

Salát s redkvičkami

Tento salát je vitamínová bomba s vzpruha pro vaše tělo. Salát je zdraví, lehce pikantní a zjemněný balkánským sýrem.

By Olga Pokorná

Salát s ananasem

Salát se hodí jak ke snídani nebo ke savačině. Je velmi lehký, osvěží vás a dodá energii na celé dopoledne. Je to sladkos, která je povolena a ještě Vás zasytí a nebudete mít po ní hlad.

By Olga Pokorná

Salát se slaninou

Tento salát je ideální v letních měsících, osvěží , je snadný na přípravu a ocení ho zejména ženy které se chtějí stále cítit svěží a mít mladiství vzhled díky uvedeným vlastnostem zelené zeleniny.

By Olga Pokorná

Salát s polníčkem

Tento salát se vám bude líbit, je krásně barevný, chuťově vyvážený a zasytí. Troufám si říct, že by chutnal i mužům, kteří zrovna na saláty nejsou a občas slýchávám ve svém okolí prupovídky typu: "Copak jsem nějaký králík nebo slimák?" Kouzlo dobrého salátu je v kombinaci zeleniny a jeho dochucení.

By Olga Pokorná

Salát s melounem

Kombinace vodního melounu, salátu, máty, citronu a ořechů je jedinečná kombinace, která při každém soustu v ústech zanechá nový dojem a chuť. Salát je lehký, svěží, ideální na horké letní odpoledne, kdy nemáte hlad, ale něco byste rádi snědli, a osvěží vás.

By Olga Pokorná