Kategorie: Předkrmy

Domácí chleba

By Olga Pokorná

Carpaccio z červené řepy

Červená řepa je zdravá, skvěle chutná a je velmi variabilní v přípravě pokrmů. Jedna z možných úprav je carpaccio. Carpaccio z červené řepy je skvělý a zdravý předkrm, příloha ke grilovanému masu nebo fresh salát.

By Olga Pokorná

Humus

Humus je pokrm, jehož základem je cizrna, tahini pasta a citrón. Je to oblíbený pokrm na Středním východě. Humus díky cizrně obsahuje velké množství bílkovin a proteinu. Dále obsahuje vitamin C, kyselinu listoovu a železo. Humus je rychlý, zdravý a výživný.

By Olga Pokorná

Salát z červené řepy

Řepa je neuvěřitelně zdravá zelenina. Její konzumací se posiluje náš imunitní systém pro svůj obsah vitaminu C a B. Řepný salát je ideální v době, kdy řádí chřipka nebo jste lehce nachlazeni a potřebujete zvíšit imunitu.

By Olga Pokorná

Guacamole

Tento dip nebo pomazánka je základem tradiční mexické salsy, je to zdravá pochoutka, velmi snadná a příprava je opravu rychlá, vyniká svěží chutí a je to dobrý tip na chuťovku na letní party či grilovačku.

By Olga Pokorná

Česnekový dip s parmezánem

Tento dip je skvělý doplněk k zeleninovým salátům, zeleninovým hranolkům, k chřestu či grilovanému masu nebo nachos. Hodí se i na party, když chcete něco rychlého, chutného a zdravého.

By Olga Pokorná