Kategorie: Pomazánky

Višňový džem

Višně jsou kyselé a nikdo je nemá moc rád. Jsou ale plné šťávy a výborné chutě a skvěle se hodí na džem. Každému, kdo ho ochutnal, moc chutnal. Musíte ho zkusit. Nebudete litovat.

By Olga Pokorná

Avokádová pomazánka

Tato pomazánka je velmi rychlá, snadná a výživná. Ideální varianta na skvělou svačinu nebo letní večeři. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky.

By Olga Pokorná

Humus

Humus je pokrm, jehož základem je cizrna, tahini pasta a citrón. Je to oblíbený pokrm na Středním východě. Humus díky cizrně obsahuje velké množství bílkovin a proteinu. Dále obsahuje vitamin C, kyselinu listoovu a železo. Humus je rychlý, zdravý a výživný.

By Olga Pokorná

Vajíčková pomazánka

Pomazánka je velmi rychlá, snadná a lehká. Ideální tip na jednohubky na party. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky. Úspěch u strávníků zaručen.

By Olga Pokorná

Krabí pomazánka

Pomazánka je velmi rychlá a snadná. Ideální tip na jednohubky na party. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky. Úspěch zaručen.

By Olga Pokorná

Guacamole

Tento dip nebo pomazánka je základem tradiční mexické salsy, je to zdravá pochoutka, velmi snadná a příprava je opravu rychlá, vyniká svěží chutí a je to dobrý tip na chuťovku na letní party či grilovačku.

By Olga Pokorná

Česnekový dip s parmezánem

Tento dip je skvělý doplněk k zeleninovým salátům, zeleninovým hranolkům, k chřestu či grilovanému masu nebo nachos. Hodí se i na party, když chcete něco rychlého, chutného a zdravého.

By Olga Pokorná

Džem

Každý zná džemy a marmelády od svých babiček, když jsme byly malé děti a třeba rybízová domácí je nejlepší na linecké cukroví. Rozhodla jsem se, že letos si udělám pár skleniček vlastního džemu. Jestli už nevíte, co se sezóním ovocem, udělejte si džem, snadno a rychle.

By Olga Pokorná