Kategorie: Hlavní jídlo

Domácí chleba

By Olga Pokorná

Yellow curry s crzrnou

By Olga Pokorná

Pečená zelenina s kuřecím masem

Máte hodně zeleniny a nevíte, co s ní? Tento recept je velmi lehký a mohou asistovat i vaše děti. Zapečená zelenina s kuřecím masem je skvělá varianta lehké a zdravé teplé večeře. Jídlo se peče v troubě a vy máte čas na jiné věci nebo na své děti.

By Olga Pokorná

Yellow curry s kuřecím masem

By Olga Pokorná

Avokádová pomazánka

Tato pomazánka je velmi rychlá, snadná a výživná. Ideální varianta na skvělou svačinu nebo letní večeři. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky.

By Olga Pokorná

Kuřecí steak s mrkví

Kuřecí maso je velmi oblíbené pro svoji jednoduchou a variabilní přípravu. Není tučné a je ideální při redukci hmotnosti. Tento recept je velmi jednoduchý a rychlý. Oceního každý, kdo nemá času na zbyt či zrovna nemá sílu vařit a chce si dát dobré a zdravé jídlo, aby jeho tělo načerpalo energii.

By Olga Pokorná

Pečený losos

Rybí maso našemu tělu velmi prospívá díky nenasyceným tuků. Losos má navíc velký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin v jeho tuku, které jsou velmi důležité pro prevenci kardiovaskulárních chorob. Rybí maso by jsme měli konzumovat alespoň jednou týdně.

By Olga Pokorná

Hráškový krém

Vychutnejte si nasládlou chuť hrášku ve vynikajícíí krémové polévce. Svěží zelená barva a sytá chuť nasytí a budete se cítit skvěle. Hráškový krém si zamilujete.

By Olga Pokorná

Plněné papriky

Tento recept na plněné papriky je velmi lehký. Žádná omáčka, žádné složitosti. Tyto plněné papriky jsou pojaty zdravou formou.

By Olga Pokorná