Domácí chleba

By Olga Pokorná

Yellow curry s crzrnou

By Olga Pokorná

Višňový džem

Višně jsou kyselé a nikdo je nemá moc rád. Jsou ale plné šťávy a výborné chutě a skvěle se hodí na džem. Každému, kdo ho ochutnal, moc chutnal. Musíte ho zkusit. Nebudete litovat.

By Olga Pokorná

Pečená zelenina s kuřecím masem

Máte hodně zeleniny a nevíte, co s ní? Tento recept je velmi lehký a mohou asistovat i vaše děti. Zapečená zelenina s kuřecím masem je skvělá varianta lehké a zdravé teplé večeře. Jídlo se peče v troubě a vy máte čas na jiné věci nebo na své děti.

By Olga Pokorná

Yellow curry s kuřecím masem

By Olga Pokorná

Avokádová pomazánka

Tato pomazánka je velmi rychlá, snadná a výživná. Ideální varianta na skvělou svačinu nebo letní večeři. Pečivo můžete zvolit jakékoli, tmavé, bílé, chléb nebo bagetky.

By Olga Pokorná

Bezlepkové sušenky s mandlemi

Tyto sušenky jsou bezlepkové a jsou skvělou variantou k snídani či svačině s kouskem ovoce. Jsou křehké, voňavé a velmi chutné a zdravé! Jedná vám nebude stačit.

By Olga Pokorná

Mrkvový dort

Mrkový dort je lahodný sladký požitek. Kdo neochutnal, neví o co přichází. Kombinace mrkve, ořechů, kososu a šlehačky s mascarpone je naprosto dokonalá souhra chutí. Jeden kousek nikdy nestačí. Tento dort je skvělý dárek nebo desert k odpolední kávě.

By Olga Pokorná

Carpaccio z červené řepy

Červená řepa je zdravá, skvěle chutná a je velmi variabilní v přípravě pokrmů. Jedna z možných úprav je carpaccio. Carpaccio z červené řepy je skvělý a zdravý předkrm, příloha ke grilovanému masu nebo fresh salát.

By Olga Pokorná